Onze kantoren

Ons kantorennetwerk


Grotere kaart weergeven


Flexpoint Interim

Flexpoint Dienstencheques

 
     
Flexpoint Interim - Antwerpen  Flexpoint Dienstencheques - Bilzen Flexpoint Dienstencheques - Waremme

Italiëlei 48
2000 Antwerpen
t +32 (0)3 224 05 24
f +32 (0)3 224 05 23
antwerpen@flexpoint.be

Tongersestraat 58
3740 Bilzen
t +32 (0)89 32 01 20
f +32 (0)89 41 41 87
dcbilzen@flexpoint.be

56B, Rue St. Eloi
4300 Waremme
t +32(0)19 25 95 48
f +32(0)19 25 95 50
e tswaremme@flexpoint.be
     
Flexpoint Interim - Bilzen Flexpoint Dienstencheques - Brussel Flexpoint Dienstencheques - Waremme
Tongersestraat 58
3740 Bilzen
t +32 (0)89 41 41 85
f +32 (0)89 41 41 87
bilzen@flexpoint.be

363, Louizalaan
1050 Brussel
t +32 (0)2 627 50 10
f +32 (0)2 217 55 82
tsbruxelles@flexpoint.be

52B, Rue St. Eloi
4300 Waremme
f +32(0)19 33 11 07
e titre-service@flexpoint.be
     
Flexpoint Interim - Brussel Flexpoint Dienstencheques - Chênée Flexpoint Dienstencheques - Zonhoven
363, Louizalaan
1050 Brussel
t +32 (0)2 217 55 48
f +32 (0)2 217 55 82
brussel@flexpoint.be
Rue de la Station 52
4032 Chênée
t +32(0)4 250 25 50
e tschenee@flexpoint.be
Kerkplein 8
3520 Zonhoven
t +32 (0)11 51 02 00
f +32 (0)11 51 02 09
e dczonhoven@flexpoint.be
     
Flexpoint Interim - Diest Flexpoint Dienstencheques - Diest  Flexpoint HR Services (Nieuw adres!)

Hasseltsestraat 61
3290 Diest
t +32(0)13 45 97 45
f +32(0)13 45 97 44
e diest@flexpoint.be

Hasseltsestraat 61
3290 Diest
t +32(0)13 45 97 43
f +32(0)13 45 97 44
e dcdiest@flexpoint.be

Herkenrodesingel 8D/2.01
3500 Hasselt
t +32 (0)11 85 93 00
f +32 (0)11 85 93 01
e hrservices@flexpoint.be 
     
Flexpoint  Interim - Gentbrugge Flexpoint Dienstencheques - Hannuit  Interim - Security & Events

Kerkstraat 106
9050 Gentbrugge
t +32 (0)9 395 02 40
f +32 (0)9 395 02 49
e gentbrugge@flexpoint.be

3B, Place Lucien Gustin
4280 Hannuit
t +32(0)19 63 01 00
f +32(0)19 65 67 07
e tshannut@flexpoint.be

Italiëlei 48
2000 Antwerpen
t +32 (0)3 224 05 24
f +32 (0)3 224 05 23
e antwerpen@flexpoint.be
     
Flexpoint Interim - Hasselt (Nieuw adres!) Flexpoint Dienstencheques - Hasselt (Nieuw adres!)  

Herkenrodesingel 8D/2.01
3500 Hasselt
t +32 (0)11 85 93 00
f +32 (0)11 85 93 01
e hasselt@flexpoint.be

Herkenrodesingel 8D/2.01
3500 Hasselt
t +32 (0)11 85 93 02
f +32 (0)11 85 93 01
e dchasselt@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Leuven Flexpoint Dienstencheques - Herk-de-Stad  
Brusselsestraat 51a
3000 Leuven
t +32 (0)16 31 10 20
f +32 (0)16 31 10 29
e leuven@flexpoint.be
Sint-Truidersteenweg 158
3540 Herk-de-Stad
t +32 (0)11 69 61 02
f +32 (0)11 69 61 06
e dcst-truiden@flexpoint.be
 
     
Flexpoint Interim - Lommel Flexpoint Dienstencheques - Incourt  
Buitensingel 76a
3920 Lommel
t +32 (0)11 61 17 10
f +32 (0)11 61 17 11
e lommel@flexpoint.be
Chaussée de Namur 90 G
1315 incourt
t +32 (0)10 68 17 60
f +32 (0)10 84 02 14
e tsincourt@flexpoint.be
 
     
Flexpoint Interim - Luik Flexpoint Dienstencheques - Leuven  
87, Boulevard de la Sauvenière
4000 Luik
t +32 (0)4 221 46 66
f +32 (0)4 221 46 67
e liege@flexpoint.be

Brusselsestraat 51a
3000 Leuven
t +32 (0)16 31 10 25
f +32 (0)16 31 10 29
e dcleuven@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Maasmechelen Flexpoint Dienstencheques - Lommel  
Rijksweg 503 b3
3630 Maasmechelen
t +32 (0)89 46 61 00
f +32 (0)89 46 61 09
e maasmechelen@flexpoint.be

Buitensingel 76a
3920 Lommel
t +32 (0)11 44 09 14
f +32 (0)11 61 17 11
e dclommel@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Sint-Truiden Flexpoint Dienstencheques - Luik  
Clockemstraat 13
3800 Sint-Truiden
t +32 (0)11 69 61 00
f +32 (0)11 69 61 06
e st-truiden@flexpoint.be

87, Boulevard de la Sauvenière
4000 Luik
t +32 (0)4 220 20 10
f +32 (0)4 221 46 67
e tsliege@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Zonhoven  Flexpoint Dienstencheques - Maasmechelen  
Kerkplein 8
3520 Zonhoven
t +32 (0)11 81 06 30
f +32 (0)11 81 06 31
e zonhoven@flexpoint.be

Rijksweg 503 b3
3630 Maasmechelen
t +32 (0)89 46 61 04
f +32 (0)89 46 61 09
e dcmaasmechelen@flexpoint.be

 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Peer  
  Oudestraat 13 bus 3
3990 Peer
t +32(0)11 76 16 41
f +32(0)11 61 17 11
e dcpeer@flexpoint.be
 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Sint-Truiden  
  Clockemstraat 13
3800 Sint-Truiden
t +32 (0)11 69 61 02
f +32 (0)11 69 61 06
e dcst-truiden@flexpoint.be
 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Stevoort  
  Herkkantstraat 35
3512 Stevoort
t +32 (0)11 36 01 56
t +32 (0)499 60 22 25
e dcstevoort@flexpoint.be
 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Theux  
  29, Rue Hovement
4910 Theux
t +32 (0)87 74 40 01
e titre-service@flexpoint.be
 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Tongeren  
  Stationsplein 7
3700 Tongeren
t +32 (0)12 35 80 00
f +32 (0)12 35 80 09
e dctongeren@flexpoint.be
 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Verviers  
  26, Rue Xhavée
4800 Verviers
t +32 (0)87 29 29 49
f +32 (0)87 29 29 40
e tsverviers@flexpoint.be
 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Visé  
   7, Rue du Perron
4600 Visé
t +32(0)4 374 03 30
e tsvise@flexpoint.be 
 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Wanze  
  15, Place Francois Faniel
4520 Wanze
t +32(0)85 30 02 59
f +32(0)85 84 44 62
e tswanze@flexpoint.be