Onze kantoren

 

Ons kantorennetwerk

 

Flexpoint Interim

Flexpoint Dienstencheques

 
 Flexpoint Interim - Aarschot Flexpoint Dienstencheques Aarschot Interim - Security & Events (FES)

Theo de Beckerstraat 29
3200 Aarschot
t +32 (0)13 45 97 45
e aarschot@flexpoint.be

Theo de Beckerstraat 29
3200 Aarschot
t +32 (0)16 84 37 02
e dcaarschot@flexpoint.be
Amsterdamstraat 30 bus 1
2000 Antwerpen 
t +32 (0)3 224 05 24              
f +32 (0)3 224 05 23              
e antwerpen@flexpoint.be
     
 Flexpoint Interim - Antwerpen  Flexpoint Dienstencheques Antwerpen  Flexpoint HR Services

Amsterdamstraat 30 bus 1
2000 Antwerpen
t +32 (0)3 224 05 24
f +32 (0)3 224 05 23
e antwerpen@flexpoint.be

Amsterdamstraat 30
2000 Antwerpen
t +32 (0) 33 69 10 09
e dcantwerpen@flexpoint.be

Herkenrodesingel 8D/2.01 
3500 Hasselt
t +32 (0)11 85 93 00
f +32 (0)11 85 93 01
e hrservices@flexpoint.be
     
Flexpoint Interim - Bilzen  Flexpoint Dienstencheques - Bilzen  

Klokkeplein 1
3740 Bilzen
t +32 (0)89 41 41 85
f +32 (0)89 41 41 87
e bilzen@flexpoint.be

Klokkeplein 1
3740 Bilzen
t +32 (0)89 32 01 20             
f +32 (0)89 41 41 87          
dcbilzen@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Brussel  Flexpoint Dienstencheques - Brussel  

363, Louizalaan
1050 Brussel
t +32 (0)2 217 55 48
f +32 (0)2 217 55 82
e brussel@flexpoint.be

363, Louizalaan 
1050 Brussel 
t +32 (0)2 627 50 10              
f +32 (0)2 217 55 82              
tsbruxelles@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Diest Flexpoint Dienstencheques - Chênée

Hasseltsestraat 61
3290 Diest
t +32(0)13 45 97 45
f +32(0)13 45 97 44
e diest@flexpoint.be

Rue de la Station 52 
4032 Chênée              
t +32(0)4 250 25 50              
e tschenee@flexpoint.be

     
Flexpoint Interim - Gent Flexpoint Dienstencheques - Diest  

Brabantdam 58
9000 Gent
t +32 (0)9 395 02 40
f +32 (0)9 395 02 49
e gent@flexpoint.be

Hasseltsestraat 61 
3290 Diest 
t +32(0)13 45 97 43              
f +32(0)13 45 97 44              
e dcdiest@flexpoint.be

  
     
Flexpoint Interim - Hasselt Flexpoint Dienstencheques - Elewijt  

Herkenrodesingel 8D/2.01
3500 Hasselt
t +32 (0)11 81 06 30
e hasselt@flexpoint.be

Tervuursesteenweg 736 
1982 Zemst (Elewijt)
t +32 (0)15 63 67 33
g +32 (0) 475 71 75 79
e dcelewijt@flexpoint.be

 
     
 Flexpoint Interim - Herentals Flexpoint Dienstencheques - Hannuit  
 

Frame 21 - Flexpoint
Diamantstraat 8/275
2200 Herentals
t +32 (0)14 49 02 61
e herentals@flexpoint.be

3B, Place Lucien Gustin 
4280 Hannuit              
t +32(0)19 63 01 00              
f +32(0)19 65 67 07              
e tshannut@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Leuven Flexpoint Dienstencheques - Hasselt  

Brusselsestraat 51a
3000 Leuven
t +32 (0)16 31 10 20
f +32 (0)16 31 10 29
e leuven@flexpoint.be

 

Herkenrodesingel 8D/2.01 
3500 Hasselt              
t +32 (0)11 85 93 02              
f +32 (0)11 85 93 01              
e dchasselt@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Lommel Flexpoint Dienstencheques - Incourt  

Buitensingel 76a
3920 Lommel
t +32 (0)11 61 17 10
f +32 (0)11 61 17 11
e lommel@flexpoint.be

Chaussée de Namur 90 G 
1315 incourt
t +32 (0)10 68 17 60
f +32 (0)10 84 02 14
e tsincourt@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Luik Flexpoint Dienstencheques - Leuven  

60, Boulevard de la Sauvenière
4000 Luik
t +32 (0)4 221 46 66
f +32 (0)4 221 46 67
e liege@flexpoint.be

Brusselsestraat 51a 
3000 Leuven
t +32 (0)16 31 10 25
f +32 (0)16 31 10 29
e dcleuven@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Maasmechelen Flexpoint Dienstencheques - Lommel  
Rijksweg 503 b3
3630 Maasmechelen
t +32 (0)89 46 61 00
f +32 (0)89 46 61 09
e maasmechelen@flexpoint.be

Buitensingel 76a 
3920 Lommel
t +32 (0)11 44 09 14
f +32 (0)11 61 17 11
e dclommel@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Sint-Truiden Flexpoint Dienstencheques - Luik  
Clockemstraat 13
3800 Sint-Truiden
t +32 (0)11 69 61 00
f +32 (0)11 69 61 06
e st-truiden@flexpoint.be

41, Rue des Guillemins 
4000 Luik
t +32 (0)4 220 20 10
f +32 (0)4 221 46 67 
e tsliege@flexpoint.be            

Rue de l'Aéroport - Batiment 58 
4460 Grâce-Hollogne
t +32 (0)4 220 20 10
e tsgrace-hollogne@flexpoint.be

 
     
Flexpoint Interim - Zonhoven Flexpoint Dienstencheques - Maasmechelen  
Kerkplein 8
3520 Zonhoven
t +32 (0)11 36 01 72
e zonhoven@flexpoint.be

 Rijksweg 503 b3 
3630 Maasmechelen
t +32 (0)89 46 61 04
f +32 (0)89 46 61 09
e dcmaasmechelen@flexpoint.be  

 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Peer  
 

Oudestraat 13 bus 3 
3990 Peer
t +32(0)11 76 16 41
f +32(0)11 61 17 11
e dcpeer@flexpoint.be    

 
     
   

Flexpoint Dienstencheques - Sint-Truiden

 
   

Clockemstraat 13 
3800 Sint-Truiden
t +32 (0)11 69 61 02
f +32 (0)11 69 61 06
e dcst-truiden@flexpoint.be

 
     
 

Flexpoint Dienstencheques - Soumagne

 
  168 Avenue de la Résistance 
4630 Soumagne
t +32 (0)43 77 61 67
f +32 (0)43 77 61 67
e tssoumagne@flexpoint.be
 
     
 

Flexpoint Dienstencheques - Stevoort

 
  Herkkantstraat 35 
3512 Stevoort
t +32 (0)11 36 01 56
t +32 (0)499 60 22 25
e dcstevoort@flexpoint.be
     
         
    Flexpoint Dienstencheques - Theux    
  29, Rue Hovement 
4910 Theux
t +32 (0)87 74 40 01
e titre-service@flexpoint.be
 
     
    Flexpoint Dienstencheques - Tongeren  
  Stationsplein 7 
3700 Tongeren
t +32 (0)12 35 80 00
f +32 (0)12 35 80 09
e dctongeren@flexpoint.be
 
     
  Flexpoint Dienstencheques - Verviers  
  26, Rue Xhavée 
4800 Verviers
t +32 (0)87 29 29 49
f +32 (0)87 29 29 40
e tsverviers@flexpoint.be
 
     
   Flexpoint Dienstencheques - Visé  
  7, Rue du Perron 
4600 Visé
t +32(0)4 374 03 30
e tsvise@flexpoint.be
 
     
   Flexpoint Dienstencheques - Wanze  
  15, Place Francois Faniel 
4520 Wanze
t +32(0)85 30 02 59
f +32(0)85 84 44 62
e tswanze@flexpoint.be
 
     
   Flexpoint Dienstencheques - Waremme  
  16 Rue Joseph Wauters 
4300 Waremme
t +32(0)19 25 95 48
f +32(0)19 25 95 50
e tswaremme@flexpoint.be
 
     
   Flexpoint Dienstencheques - Zonhoven  
  Kerkplein 83520
Zonhoven
t +32 (0) 11 51 02 00
e dczonhoven@flexpoint.be